Symfony2 je v současnosti jedním z nejúspěšnějších PHP frameworků. Díky svým kvalitám je používán jako základ pro další frameworky a aplikace. Jsme opravdu rádi, že se můžeme dlouhodobě podílet na jeho tvorbě.

Komunita

Věříme, že Symfony používá v České republice stále více programátorů, vývojářů a webových studií. Proto bychom byli velmi rádi, kdybychom si mohli všichni lépe předávat zkušenosti a setkávat se na pravidelných srazech. Prvním krokem k tomuto cíli je komunitní stránka Symfony Česká republika.

Dokumentace

Pustili jsme do překladu Symfony2 dokumentace. S překladem nám můžete pomoct. Stačí si jen pročíst dokumentaci na adrese http://symfony.webuni.cz/doc a opravit případné chyby nebo přeložit nepřeložené stránky.

Školení

Naše zkušenosti s používáním a tvorbou frameworku Symfony předáváme na našich školeních. Nabízíme jednodenní veřejné školení Základy se Symfony2 a připravujeme dvoudenní školení Tvorba aplikací v Symfony2. Pokud vaše firma uvažuje o využití frameworku a nebo jednotlivých komponent Symfony2, přijedeme přímo k vám s firemním školením.

Odkazy